Hakkımızda

Türkmen Halı olarak dünyanın en nadide dokuma teknikleri ile üzerinde muazzam bir ustalık ve sabrın etkili olduğu halıların, değerin ve mücevher zarafetinin de katılımıyla sizlere sunuyoruz. Geçmişin hazine değeriyle muhafaza edilmiş desenlerini ve günümüzün fantastik renk ve modellerini kaynaştırarak çağdaş ev dekorasyonuna uygundur.

Ve Moda Halıya Dokundu... sloganı ile 2010 yılına çok iddialı giren Pierre Cardin Halı Sakarya' da Türkmen Halı Showroom' da sizlere en seçkin örneklerini sunuyor. Kaliteye duyulan özlemin ifadesi, eşsiz renkleri, klasik desenleri, ve anti bakteriyel özelliği ile zarafeti evinize getiriyor.

Ev döşemek hiç bu kadar kolay olmamıştı..

Pierre Cardin Halı, Diamond, Bianco, İnfinity, Bamboos, Elysee, Venice ve Azante serileri ile size evinizi dekore ederken, sonsuz seçim özgürlüğü tanıyor. Eşsiz motifler ve desenlerle dolu dünyamızı keşfedin.

Pierre Cardin Halı'nın her tarzda özel tasarımlarını, geniş fiyat aralığı ile bulabileceğiniz Türkmen Halı' ya bekliyoruz

Halı Modasının Öncü Markası ...

Pierre Cardin, mekanları ayrıcalıklı kılma hedefiyle hayata geçirdiği ilk halı koleksiyonu ile, sektöre çok farklı bir kulvardan giriş yaptı. Her yıl bir konsept çerçevesinde; yepyeni yüzlere bürünerek piyasaya sunulacak Pierre Cardin Halı Koleksiyonu, sektöre ivme kazandıracak önemli bir örnek teşkil ediyor.

Konsepte dayalı dizayn anlayışı ve kusursuz kaliteye odaklı üretim mantığıyla tasarımlarını gerçekleştiren Pierre Cardin; halı sektöründe moda öncüsü olmayı hedefliyor.


Modern raylı sistem ile binlerce desen arasından kolayca halı seçme imkanı...

 

 
 
Pro WEB